Szállítási díj: Ingyenes
Méret:
Szín: piros

Leírás

A legújabb technológiával és alkatrészekkel előállított termék,jó minőségű, tartós, ellenőrzött, ipari felhasználásra szánt alkatrészekből készülnek,szünetekben reklámcsík és idő kiírására is lehetőség van, így plusz bevételi forrást jelenthet a sport klubnak, aktív érintőképernyős vezérlésűek. Kijelző mérete: 192cm x 96 cm,Keret mérete: 199 cm x 103 cm,Led színe:PIROS, erős fényű,Led középpont távolság: 10 mm (sűrű),Vezérlő felület: érintőképernyő,Led vez.kártya típus: Lp ered.19296,Szoftver: ERED v3.14large19296_201702,Adatátvitel: WIFI,Tömege: 38 kg, Választható kiegészítő berendezés kosárlabdához, kézilabdához: -Kűrt /profi 112decibel/ -2 db Támadóidő kijelző (67 cm x 51 cm.) Egyedülálló módon érintőképernyős vezérlő felülettel szállítjuk és vezeték nélküli WIFI-s adatátvitellel lehet vezérelni. A hozzá szükséges szoftver természetesen tartozék. Az érintőképernyőn ellenőrizhető a kiírandó szöveg. A szerkesztés közben a program szimulálja az eredményjelzőn megjelenő feliratokat. Megjelenített szövegek: Eredményjelző üzemben: - hazai / vendég kijelzése (csapat nevek 7-8 betű, változtatható),- eredmény jelzése,- időt mutat perc és másodperc bontásban. Félidő , negyed (változtatható), hosszabbítás esetén plusz időt jelez (labdarúgás),- az óra kézi vezérléssel megállítható,- csapatonként két kiállított játékos kijelzése + idő kijelzés /alap kiállítási idő változtatható/(kézilabda,jégkorong),- időkérések száma,- időkérésből hátralévő idő,- hangjelzés az időkérés letelte előtt,- hangjelzés az időkérés végén,- hangjelzés a félidő végén,- 100-150 méterről is jól látható. Fényújság üzemben: pontos idő kijelzése,visszaszámláló ( pl. a mérkőzés kezdés ideje),reklámcsík, fényújság szerűen. A táblázatban feltüntetett ár a szoftver és az eredményjelző árát, az érintő képernyős felület árát, és a felrögzítéséhez szükséges rögzítő elemeket tartalmazza, állvánnyal együtt. Szállítási határidő: 30 nap. Garancia: 12 hónap